• Výroba jednoúčelových strojů
  Výroba jednoúčelových strojů

  Vyrábíme jednoúčelové stroje a zařízení pro specifická odvětví průmyslu. Produkce zahrnuje samostatné výrobní stroje i součásti výrobních linek.

  Více informací
 • Automatizace,mechanizace, jednoúčelové stroje
  Automatizace,mechanizace, jednoúčelové stroje

  Zabýváme se vlastním vývojem strojů, dodáváme zařízení dle požadavků a potřeb zákazníka, dodávky strojů pro široké spektrum průmyslových odvětví.

  Více informací

Společnost VASPO VAMBERK, s.r.o. byla založena v roce 1992. Jedná se o moderní a neustále se rozvíjející dynamickou společnost . V současné době zaměstnává 180 zaměstnanců. Ve společnosti působí dvě výrobní divize. Strojní výroba se zabývá vývojem a výrobou strojů a zařízení pro široké spektrum průmyslových odvětví. Jedná se o zakázkovou výrobu jednoúčelových strojů, zařízení, výrobních linek, montážních přípravků. Stavební výroba se orientuje především do oblasti zemědělských staveb a průmyslových staveb.
Integrovaný informační systém společnosti, využití moderních technologií, pružné plánovaní nákupu zboží a vyspělý systém řízení vztahů se zákazníky má za cíl zlepšovat kvalitu poskytovaných služeb a vztahy s klienty či obchodními partnery. Společnost zavedla certifikovaný systém řízení výroby a pravidelně prochází náročným auditem. Úspěšné zvládnutí podmínek auditu je zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb.

firma.jpg

Výroba strojů

Stroje a zařízení pro automobilový průmysl, výrobu drátů a svařovacích elektrod, výroba strojů na zakázku

Zabýváme se vývojem, konstrukcí a výrobou prototypových zařízení a jednoúčelových strojů do specifických provozů pro konkrétní zákazníky již od roku 1992. Naše jednoúčelové stroje přesně přizpůsobíme požadavkům zákazníka, požadavkům a podmínkám výroby.

Více informací ...

Stavební výroba, služby ve stavebnictví

Průmyslové a zemědělské stavby, rekonstrukce, novostavby

Zaměřujeme se na zemědělské stavby a stavby pro průmysl. Provádíme generální dodávky novostaveb i rekonstrukce staveb. Dodáváme průmyslové haly, skladovací objekty, stavby pro zemědělskou prvovýrobu. Zajišťujeme inženýrskou činnost a veškeré služby spojené s dodávkou staveb.

Více informací ...

Nabídka zaměstnání

Unavuje Vás práce na směny ? V noci radši spíte než pracujete ? Jste vyučen (a) v technickém nebo stavebním oboru ?
Jste samostatný(á), spolehlivý(á) ?

 Pak u nás najdete příležitost k osobnímu uplatnění .

Referenční zákazníci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies