• VASPO VAMBERK s.r.o., Smetanovo nábřeží 180, 517 54 Vamberk
Zákaznický servis & Obchod
obchod@vaspo.cz
Pracovní doba
Po-Pá: 06:00-14:00

Komplexní dodávky staveb, stavby na klíč, novostavby, rekonstrukce staveb

Stavební výroba

  • zajištujeme inženýrské práce
  • projekční práce
  • kompletní stavební dokumentace
  • cenové kalkulace, položkové rozpočty
  • stavby pro zemědělskou prvovýrobu
  • stavby pro průmysl výrobní haly, sklady
  • stavby občanské vybavenosti, kancelářské prostory

Stavby pro průmysl a zemědělství

Stavební činnost je zaměřena v poslední době především na oblast zemědělské prvovýroby. Provádíme komplextní rekonstrukce a dodávky širokého spektra staveb pro tuto oblast hospodářství. Jedná se především o celkové rekonstrukce objektů pro ustájení a chov skotu, prasat včetně technického zázemí, dodávky kompletních technologických celků pro zemědělskou výrobu jako jsou dojírny, jímky odpadních produktů.

Rovněž provádíme kompletní dodávky a výstavbu bioplynových stanic. Další působení je v oblasti průmyslových staveb. Jedná se o výrobní haly, skladovací prostory, manipulační prostory, kancelářské prostory.

Součástí staveb je zpracovaná projektová dokumentace, cenové kalkulace a položkové rozpočty . Stavby provádíme dle požadavků a návrhů zákazníka, včetně zemních prací a terénních úprav vybudovaného průmyslového či zemědělského objektu.

Image

Ukázky staveb

Občanská a bytová výstavba

Poskytujeme kompletní dodávky staveb rodinných domů, administrativních budov. Provádíme rekonstrukce nevyhovujících objektů i novostavby. Stavby dodáváme se zárukou vysoké kvality, garantujeme profesionální přístup všech pracovníků společnosti . Naším cílem je všestranná spokojenost zákazníků.
Součástí staveb je zpracovaná projektová dokumentace, cenové kalkulace a položkové rozpočty . Stavby provádíme dle požadavků a návrhů zákazníka, včetně zemních prací a terénních úprav.

Ukázky staveb

stavby-8.jpg
stavby-9.jpg
stavby-10.jpg

Máte dotaz k nabídce produktů či služeb ?

+420 494 544 151 Napište nám
© Copyright 2021 Vaspo Vamberk s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.Vytvořil: Joomla-Webdesign.cz

Search