• VASPO VAMBERK s.r.o., Smetanovo nábřeží 180, 517 54 Vamberk
Zákaznický servis & Obchod
obchod@vaspo.cz
Pracovní doba
Po-Pá: 06:00-14:00

Vývoj a konstrukce strojů , konstrukční práce

Firma disponuje samostatným konstrukčním a vývojovým oddělením. To se převážně orientuje na konstrukci a výrobu prototypových strojů a zařízení. Vývoj je postaven na vlastních konstrukčních zkušenostech a dále na požadavcích zákazníka. Užíváme standardů moderních evropských společností a díky těmto standardům jsme také získali certifikaci dle ČSN EN ISO 9001:2009. Naši konstruktéři připraví návrh jednotlivých dílů a následně celé stroje ve 3D.

Software 3D CAD SOLIDWORKS

konstrukce_4.png
Využití 3D CAD software umožňuje rychlé a přehledné vypracování projektu s minimálním rizikem chyb a kolizí konečného produktu. Metody a postupy vývojové etapy každého stroje nebo zařízení jsou realizovány dle vnitřních směrnic daných ISO 9001, které zaručují vysokou produktivitu a odbornou vyspělost celého projektu. Připravíme modely strojů ve 3D přesně podle požadavků zakazníka. Následný výrobní proces stroje rovněž probíhá za neustálé kontroly, sledování a koordinace s vývojovým oddělením. 3D modely jsou k dispozici ve všech fázích výrobního procesu zařízení, stroje. .
© Copyright 2020 Vaspo Vamberk s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.Vytvořil: Joomla-Webdesign.cz

Search

Vážení zákazníci

v souvislosti s aktuální situací v České republice Vás žádáme,

aby jste veškerou obchodní korespondenci vůči naší firmě zasílali v elektronické podobě na adresu : 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

případně využijte naši datovou schránku :  xqi9csf

Děkujeme za pochopení.

 

Dear customers

based on the current situation in the Czech Republic, we ask you to send all business correspondence to our company in electronic form to: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

or use our data box: xqi9csf

Thank you.