• VASPO VAMBERK s.r.o., Smetanovo nábřeží 180, 517 54 Vamberk
Zákaznický servis & Obchod
obchod@vaspo.cz
Pracovní doba
Po-Pá: 06:00-14:00

Střihačky a rovnačky drátu

Stroj na rovnání drátu RDK 6/10

Střihačky drátu

Další informace

  • Výrobce: Vaspo Vamberk s.r.o.

Popis produktu

Na základním rámu vyrobeném z uzavřených čtverhranných ocelových profilů jsou upevněny 4 pětikladkové rovnací jednotky, vzájemně pootočeny o 45°. 3 kladky rovnací jednotky jsou uloženy na valivých ložiskách na čepech pevných (nepohyblivých), zbývající 2 protilehlé kladky jsou uloženy na suportu, přestavovaném z polohy otevřené do uzavřené pomocí hydraulického válce. Čepy těchto kladek jsou na suportu jednotlivě přestavitelné pomocí šroubů zakončených šestihrannými hlavami . Nastavení kladky je indikováno ukazatelem polohy, který je umístěn na jejím stavěcím šroubu. Každá z rovnacích jednotek je upevněna na samostatné konzole čtyřmi šrouby M10 a je polohově přestavitelná.
Horní část zařízení rovnací jednotky jsou zakryty odklopným krytem s protizávažím. Uzavřená poloha krytu je jištěna uzamykatelným bezpečnostním spínačem, což znemožňuje otevření krytu za chodu stroje.
Po usměrnění drátu jsou na vstupu do zařízení upevněny dva páry naváděcích volnoběžných válečků. Na přední podélné straně rámu jsou umístěny dvě ovládací skříňky sloužící k ovládání jednotlivých rovnacích jednotek.

Kde nás najdete

VASPO VAMBERK spol. s .r.o.

Smetanovo nábřeží 180,
517 54 Vamberk,
Czech Republic

 

E-mail: obchod@vaspo.cz
Web: www.vaspo.cz

Stavební výroba

Search