• VASPO VAMBERK s.r.o., Smetanovo nábřeží 180, 517 54 Vamberk
Zákaznický servis & Obchod
obchod@vaspo.cz
Pracovní doba
Po-Pá: 06:00-14:00

Zakázková výroba specifických strojů a zařízení

Blottovací stůl BHLS-1

Zakázková výroba

Další informace

  • Výrobce: Vaspo Vamberk s.r.o.

 

Popis produktu

Blottovací stůl slouží k odsátí přebytečné čistící kapaliny ze spodní části anod, které jsou mokré po předchozí technologické operaci. Zařízení je konstruované pro ošetření jedné paletky s anodami. Základem zařízení je rám 1, na kterém jsou přišroubovány dvě bočnice 2, nesoucí stavitelný, pneumaticky zdvíhaný stůl a odklopný rámeček 4 s poháněnými válečky 5 na konci stroje.

Stroj pracuje tak, že do vymezeného místa v odklopném rámečku 6 je vložena paletka s anodami, jejichž spodní část je třeba osušit. K tomu slouží savý papír, který se odvíjí z rolí uložených na závěsech 7. Papír prochází po stole který je pod paletkou a dále je veden mezi válečky, z nichž horní je hnaný. Použitý papír je ukládán do odpadní nádoby 8 na konci stroje.

Osušení probíhá tak, že po sešlápnutí nožního pedálu 9 se stůl zdvihne do pracovní polohy seřízené tak, aby se savý papír dotýkal anod. Po uplynutí nastaveného času se stůl vrátí do výchozí polohy a papír se posune o délku paletky. Potom obsluha paletku vymění a po sešlápnutí pedálu se celý cyklus opakuje.

Kde nás najdete

VASPO VAMBERK spol. s .r.o.

Smetanovo nábřeží 180,
517 54 Vamberk,
Czech Republic

 

E-mail: obchod@vaspo.cz
Web: www.vaspo.cz

Stavební výroba

Search